Meble ogrodowe / Mauro

Mauro

Linia stworzona wraz z projektantami ASP to hołd dla bogactwa kultury Maurów, zamieszkujących Półwysep Iberyjski w średniowieczu.

  • oryginalny motyw zdobniczy
  • wyjątkowo grube poduchy
  • wygodne 1-osobowe moduły

Ta linia to wyraz kunsztu artystycznego i dobrej rzemieślniczej roboty. Bogato zdobiony stelaż sam w sobie staje się nie lada ozdobą. A w połączeniu z bogactwem proponowanych tkanin oraz solidnymi poduchami stanowi zestaw godny najwyższej uwagi.

Zapraszamy do kontaktu

Galeria produktu 

Moduły linii Mauro

Zobacz elementy, z których składa się ta linia. Pamiętaj, że podane wymiary są standardowe i możesz je zmodyfikować zgodnie ze swoimi potrzebami.

Moduł wewnętrzny

Moduł wewnętrzny

Wysokość:  72 cm

Głębokość: 82 cm

Wysokość siedziska: 40 cm

Szerokość: 80 cm

Cena:3 200  zł brutto

Moduł narożnikowy

Moduł narożnikowy 

Wysokość:  72 cm

Głębokość: 82 cm

Wysokość siedziska: 40 cm

Szerokość: 70 cm

Cena:3 710   zł brutto

Stół

Stół

Wysokość:  41 cm

Długość: 80 cm

Szerokość: 45 cm

Cena:1 880   zł brutto

Lampiony

Lampiony

Wysokość:  47/35 cm

Podstawa: 20x20 cm / 13x13 cm

Cena:1 480 zł brutto/ 950 zł brutto

  • Personalizacja

Linię możesz dowolnie spersonalizować tj. dostosować ją do indywidualnych upodobań, stylu i wielkości swojego ogrodu/tarasu/ balkonu, wybierając odpowiednią liczbę modułów, jak i pozostałe elementy: kolor stelaża, grubość pianki i tkaninę.

  • Moduły i wymiary

Customizacja (czyli personalizacja) obejmuje zarówno wybór liczby i rodzaju modułów, jak i modyfikację ich wymiarów. Rogówka 2+3 i stolik, czy może stolik + fotele? Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję wpisującą się w przestrzeń i cel użytkowania.

  • Tkaniny i kolor

Nasze meble pokrywamy tkaninami najwyższej jakości marki Sunbrella®. Sam możesz wybrać tkaninę na poduszki siedziskowe, dekoracyjne i pokrowce oraz kolor stelaża (wg palety RAL).

  • Pianki i wypełnienia

Stosujemy pianki standardowe jednowarstwowe o zmiennej gęstości i wysokoelastyczne pianki HR (mamy też opcję łączenia obydwu rodzajów). Dopasuj odpowiednią piankę oraz stopień jej grubości.

Przykładowe zestawy – zainspiruj się!